ale wino

alewino to prosty pomysł by najlepsze wina + wyśmienite jedzenie + doskonałą obsługę + swobodną atmosferę połączyć w jedno.
Tworząc to miejsce chcieliśmy żeby nasi Goście czuli się tak jak sami chcemy się czuć odwiedzając restauracje. Przeplatamy dwa koncepty gastronomiczne winebaru i restauracji tworząc nietuzinkowe i charakterystyczne miejsce z którego jesteśmy bardzo dumni. Chcemy oferować szeroki wybór wyjątkowych, specjalnie wyselekcjonowanych win w połączeniu z wyśmienitą sezonową autorską kuchnią w rozsądnych cenach. Chcielibyśmy aby każda wizyta w alewino była pełna smaku i pozytywnych wrażeń.

wino

wino

Od wina wszystko się zaczęło ☺
Alewino powstało jako sklep z winem by z czasem podążając za oczekiwaniami naszych klientów, rozwinąć się w coś między winiarnią a restauracją. Tym niemniej wino nadal pozostaje fundamentem naszej oferty. Na naszych półkach znajdziecie ponad 250 etykiet starannie dobranych win z całego świata w różnych przedziałach cenowych.

Wierzymy, że wyjątkowe wina tworzą wyjątkowi ludzie. Stawiamy na mniejszych importerów, producentów. Młodych, zdolnych i ambitnych winiarzy z pasją, gdyż to ona jest gwarantem najwyższej jakości i bogactwa smaku. Wybierając wina do naszego portfolio kierujemy się przede wszystkim ich jakością oraz zwykłą przyjemnością jaką czerpiemy degustując. Mamy nadzieję, że również polubicie naszą selekcję.

rezerwacja

rezerwacja

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny, mailowo na adres: rezerwacje@alewino.pl lub skorzystanie z poniższego formularza.

Rezerwacje powyżej 8 osób lub na wyłączność przyjmowane są wyłącznie mailowo pod adresem: rezerwacje@alewino.pl

telefonicznie

22 628 38 30

online

Twoje dane oraz termin wizyty:

kontakt

alewino jest czynne:

Poniedziałek od 17.00 do 23.00

Wtorek - Sobota od 12.00 do 23.00

Zapraszamy do naszej nowej restauracji Muzealna znajdującej się w Muzeum Narodowym.

22 628 38 30

Mokotowska 48, Warszawa